Zakup programu jest jednorazowy

Pamiętaj, że kupując nasz program płacisz za niego tylko raz! Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani corocznego odnawiania licencji. Wszystkie dalsze uaktualnienia programu są darmowe!

Pobierz wersję demo

Udostępniamy Państwu możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem pełnej wersji programu.

Ze względów bezpieczeństwa (nie zezwalamy na nielegalne wykorzystanie) dostęp do dema programu jest możliwy jedynie po zwróceniu się do nas z prośbą o jego udostępnienie.

Państwa email nie będzie nigdzie przechowywany, ani tym bardziej komukolwiek udostępniany. Zostanie wykorzystany jedynie w celu przesłania automatycznej instrukcji pobrania pliku z wersją demonstracyjną.

Formularz kontaktowy

Zakup pełną wersję

  1. Tylko 73,80 zł brutto to całkowita cena za 1 licencję programu

  2. Testowe wersje program dla celów testowych można zainstalować na innym stanowisku - przed instalacją na komputerze docelowym

  3. Darmowe uaktualnienia wszystkie dalsze uaktualnienia programu są darmowe!

  4. Regulamin sprzedaży jest dostępny tutaj: regulamin sprzedaży

Formularz zamówienia

Zakup on-line

Zakup licencji odbywa się w sposób elektroniczny - za pomocą płatności kartą kredytową, przelewem bankowym lub systemem Paypal. Wszystkie płatności są obsługiwane przez firmę Dotpay.pl - wiodącego usługodawcę płatności on-line w Polsce, gwarantującego 100% bezpieczeństwo transakcji.

Klucz do programu jest dostarczany na Pańswtwa email w ciągu kilku godzin od zakupu

Zakup przelewem tradycyjnym

Dla Państwa wygody udostępniliśmy także możliwość zakupu tradycyjnym przelewm bankowym lub poprzez wpłatę na Poczcie Polskiej:

AFS Sławomir Kaczmarczyk
31-721 Kraków, os. Na Wzgórzach 3/9
konto bankowe: 67 85890006 0000 0031 1193 0001
Uwaga! W tytule przelewu prosimy o podanie adresu e-mail na jaki wysłany ma zostać kod odblokowujący

Wpłata na Poczcie Polskiej może wydłużyć proces zakupu nawet do kilku dni. Sugerujemy wpłatę w banku lub skorzystanie z zakupu on-line